O NAS

Witamy serdecznie na naszym blogu. Jesteśmy parą zwariowanych ludzi, którzy uwielbiają nietuzinkowo spędzać wolny czas. Fascynuje nas cały szeroki świat. Chcemy odkrywać jego najpiękniejsze rejony, poznawać ludzi i ich kulturę. Na co dzień nie mamy wiele czasu, ale przynajmniej raz w roku staramy się zorganizować jakiś dłuższy wyjazd. Podróżujemy na własną rękę, najczęściej z plecakami. Daje nam to szansę przeżyć za każdym razem ekscytującą i niepowtarzalną przygodę.
Naszą codzienność wypełniają też weekendowe MIKRO-WYPRAWY, które dostarczają nam tyle samo radości co dalekie podróże. Kiedy więc nie jesteśmy w drodze, snujemy plany na kolejne wyjazdy. I tak w kółko.
W 2014 roku do naszego teamu dołączyła córka Dobrawa. Pojawienie się nowego członka rodziny nie zmieniło jednak naszego życia. Nadal aktywnie spędzamy każdą wolną chwilę i nadal realizujemy nasze podróżnicze pasje. Tyle tylko, że teraz we troje.

ODWIEDZONE KRAJE

Europa:
Austria, Chorwacja, Czechy, Dania, Islandia, Niemcy, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania,
Azja:
Birma, Chiny, Filipiny, Indonezja, Iran, Izrael, Jemen (Sokotra), Jordania, Kambodża, Malezja, Palestyna, Singapur, Syria, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie,
Afryka:
Egipt,
Ameryka Środkowa:
Kostaryka, Nikaragua, Panama,
Font Awesome Icons
Scroll to top